Tea time

gra w golfa

Koncepcja

Każdy kto chociaż raz rozegrał runde golfa na polu golfowym wie jaka to frajda. Wie też ile czasu – szczególnie w polsce należy poświęcić aby w ogóle ta gra się odbyła. Nielicząc garstki mieszkańców naszego kraju która ma to szczęście mieszkać nieopodal pola golfowego. Większość z nas aby zagrać na polu golfowym musi zaplanować na to cały dzień. Począwszy od dojazdu który potrafi trwać nawet kilka godzin,  przynajmniej godzinna rozgrzewka na driving range i wreszcie upragniony tee time. Sama gra to też jakieś 3-4 godziny, na ten czas nikt nie narzeka nawet gdy zanotuje ponad 130 uderzeń.

Niestety cała ta wyprawa kończy się smutną refleksją, co tu zrobić aby zagrać lepiej, poniżej 100, poniżej 90 … ? Odpowiedź jest prosta - Trzeba więcej grać, więcej trenować. Tylko gdzie skoro najbliżej mamy ponad 150 km drogi a taka wyprawa to cały dzień i co najmniej kilka stówek z portfela.

Z rozwiązaniem tego problemu przychodzi Play More Golf. Dzięki naszemu zestawowi PlayMore będziesz miał wreszcie miejsce w którym można doskonalić swój swing mając zaledwie chwilę wolnego czasu.

Skorzystaj z naszej oferty i graj więcej w golfa!